SKUPINY

DOJO

Pondělí 17.oo-18.oo ¨A¨

J. Polák, J. Polák ml.

M. Polák, S. Privratskiy


 Munkh Kherlenbaathar

Jiří Humhal

Ivan Privratskiy

Tereza Poláková

Vlastimil Pohlodko

Jaroslav Kovář

Karolína Mocová

Leona Poláková

Zdeněk Žallmann

Šárka Žallmannová

Barbora Baselová

Andrey Privratskiy

Kristina Lávičková

Eliška Kovářová

Martin Novan

Lukáš Maršálek

Zachová Tereza

DOJO

Čtvrtek 17.oo-18.oo ¨B¨

J. Polák, J. Polák ml.

M. Polák, S. Privratskiy


Matyáš Kadlec

Tereza Chocholoušová

Sára Lešková

Vojta Lánský

Vít Lánský

Matyáš Žák

Jan Pabiška

William Ulrych

Vojtěch Hakszer

Vašek Hřebík

Daniela Elena Russo

Cristiano Russo

Jan Jakubíček

Natálie Kopřivová

Jana Bucharová

Monika Čiháková

DOJO

Pátek 15.oo-16.oo PKM 

H. Janová, E. Žiga



Markéta Tursová

Jan Gábor

Tursa Ondřej

Olah Nicolas

Janová Monika

Tomáš Bučko

Gábor Ladislav

Balog Dominik

Tulejová Renata

Tuleja Filip

Suchá Anna

Janovičová Valérie

Tulej Patrik

Franta Tuleja

Gábor Kevin

Janovičová Ester

Tulej Justin

Ladislav Fedák

Patrik Marcin

Marie Tokárová

Tomáš Demeter

Markéta Procházková

DOJO

Pátek 18.oo-19.oo ¨A¨

J. Polák

 


Petra Procházková

Jan Novotný

Filip Lajtkep

Jakub Holman

Daniel Bui

Zdeněk Mašata

Jakub Lajtkep

Benjamin Vrána

Tereza Kratochvílová

Pavla Borůvková

Tomáš Hlobeň

Faouzi Methnani

Michaela Kopřivová

Vašek Hřebík

Nicol Hanvaldová

Jan Janáček

Helena Baiblová

Lukáš Polák

Anna Novotná  

Nábor ZŠ Špičák

Pondělí 17.oo-18.oo

A. Poláková J. Jakubíček, V. Dalíková


Pavel Brakáček

Matyáš Bučko

Michal Sedláček

Anežka Kaplanová

Nella Tkadlecová

Nela Ritschelová

Mia Votrubová

Nela Skořepová

Eliška Bracháčková

Lukáš Gabriel

Nina Šponiarová

Nandin-Erpene Pavaajan

Adéla Sedláčková

Luisa Ešnerová

Jakub Zlatník

Vojta Dalík

Stanislav Cenek

Julie Ehrlichová

Jaromír Brlica

Filip Bučko

Jan Matoušek

Dušan Phuc Viet

Marie Dalíková

Jakub Konejl

Martina Strejčková

Luboš Gabriel

David Jirsa

David Pohlodko

Václav Pithart

Jan Jirsa

Jaroslav Kozel

Martin Doubek

Jaroslav Šebor

Pavla Šeborová   

Nábor ZŠ Lada

Středa 15.oo-16.oo

A. Poláková


 

Daniel Kánský

Sofie Ela Orugoglu

Míra Lucjuk

Amapsaikhan Urtnasan

David Tomášek

Petr Švajcr

Filip Poupa

Markéta Myšková

Denis Kánský

Soronzonbold Davaokhotan

Valerie Andrejková

Michal Novotný

Julianna Stehlíková

Jiří Najman

Matěj Šišmiš

Sabina Hlobeňová

Nina Šponiarová