ZÁVODY

Výsledky

MČR Beginner Prostějov 28.11.2021

Munkh Kherlenbataar 1. místo kumite balloon, kata, kumite beginner, 

Ivan Privratski 2.místo agility 

Poláková Tereza 2. místo kata 

Lávičková Kristina 2. místo agility 

Jakubíček Jan 3. místo agility, kumite balloon, kumite beginner.

MČR FSKA 20.11.2021

1. místo Munkh Kherlenbathaar kata ml. žáci 10-11 let

1. místo Vojta Hakszer kata ml. žáci 7-8 let 

2. místo Jan Jakubíček kata ml. žáci 7-8 let

3. místo Leona Poláková kata ml. žákyně 10-11 let 

3. místo Andrey Privratski kata starší žáci 12-13 let

3. místo Vlastimil Pohlodko kata dorostenci 

2. místo kata duo Andrey Privratski Munkh Kherlenbathaar

2. místo kata tým Ivan Privratski, Munkh Kherlenbathaar, Andrey Privratski


LIBERECKÝ POHÁR TALENTŮ 3. kolo 14.11.2021

17x zlato, 14 stříbro, 17x bronz 

LIBERECKÝ POHÁR TALENTŮ 2. kolo 17.10.2021

20x zlato, 14 stříbro, 18x bronz

NÁRODNÍ POHÁR 3.kolo 

Hradec Králové 

9.10.2021

Josef Polák 3. místo kumite team

ÚSTECKÝ REGIONÁLNÍ POHÁR 2.kolo 

12.9.2021

Munkh 2x zlato v kata mladší žáci a kata duo

LIBERECKÝ POHÁR TALENTŮ
3.10.2020

26x zlato, 8x stříbro, 7x bronz 

GRAND PRIX BRNO
3.10.2015

1. - Helena Baiblová (kata, starší žákyně)
2. - Pavla Borůvková (kata, starší žákyně)
3. - Tereza Kratochvílová (kata, starší žákyně)
2. - Jana Rálišová (kata, dorostenky)
3. - Kateřina Ištoková (kata, dorostenky)
1. - Jana Rálišová, Helena Baiblová, Tereza kratochvílová (kata team)
3. - Nicol Hanvaldová, Josef Polák, Kateřina Ištoková (kata team)

PŘEBORY STŘEDOČESKÉHO SVAZU KARATE
13.6.2015, MLADÁ BOLESLAV

1. - Kratochvílová Tereza (kata, starší žákyně)
1. - Tahadlová Kamila (kata, juniorky)
1. - Polák Josef (kata, žáci 8.-7.kyu)
1. - Poláková Alena (kata, masters ženy)
1. - SSC Česká Lípa (kata, DUO žákyně do 11 let)
1. - SSC Česká Lípa (kata, Team dorostenky)
1. - Strnad Ondřej (kumite, muži -60 kg)
1. - Moník Petr (kumite, muži -67 kg)
1. - Nikodým Luděk (kumite, muži nad 84 kg)
1. - Barešová Markéta (kumite, ženy -61 kg)
1. - Nikodým Luděk (kumite, masters OPEN)
2. - Polák Josef (kata, mladší žáci)
2. - Barešová Markéta (kata, ženy)
2. - Nguyen David (kata, žáci 8.-7.kyu)
2. - Třísková Anita (kata, žákyně 8.-7.kyu)
2. - Voržáček Stanislav (kumite, muži -84 kg)
2. - Nikodým Luděk (kumite, muži OPEN)
2. - Voržáček Stanislav (kumite, masters OPEN)
3. - Hanvaldová Nicol (kata, mladší žákyně)
3. - Poláková Alena (kata, ženy)
3. - Khanvaldová Nicol (kata, žákyně 8.-7.kyu)
3. - Polák Josef (kata, masters muži)
3. - SSC Česká Lípa (kata, DUO žáci do 11 let)

2. nejúspěšnější klub soutěže

POHÁR NADĚJÍ
11.4.2015, ČESKÁ LÍPA

1. - Polák Josef (kata ml.žáci 9 let)
1. - Hanvaldová Nicol (kata žákyně 10-11 let)
1. - Barešová Markéta (ženy U21)
1. - kata tým (ml.žákyně 10-12 let)
1. - kata tým (ml.žáci 10-12 let)
2. - Borůvková Pavla (kata st.žákyně 12-13 let)
2. - Černý Ondřej (muži U21)
2. - kata tým (žáci 10-12 let)
2. - kata tým (žákyně 13-14 let)
2. - modelové situace (žáci)
3. - Ištoková Katka (kata st.žákyně 12-13 let)
3. - Tahadlová Kamila (kata juniorky 16-17 let)
3. - modelové situace (žáci)
3. - modelové situace (žákyně 10-12 let)
3. - modelové situace (žákyně 13-14 let)
3. - Ištoková Katka (kumite, st.žákyně -42 kg)
3. - Barešová Markéta (kumite, ženy U21)

3. nejúspěšnější klub soutěže

PŘÁTELSKÝ POHÁR
28.2.2015, BÍLINA

1. místo - Ježek Ladislav (kata ml. žáci)
3.místo - Bečák Roman (kata ml. žáci)
3.místo - Bárta David (kata ml. žáci)
4.místo - Červa Fanda (kata ml. žáci)

VELKÁ CENA TURNOVA
21.2.2015

2.místo - Polák Josef (kata ml. žáci)
2. místo - Kopřivová Michala (kumite st. žákyně)
2. místo - Kašpar Jan (kumite muži +84 kg)
3. místo - Ištoková Katka (kata st. žákyně)
3. místo - Hanvaldová Nicol (kumite ml.žákyně)
4. místo - Kopřivová Michala (kata)
4. místo - Hanvaldová Nicol (kata)

Vytvořte si webové stránky zdarma!